Kontakta oss

Har du en fundering? Vill du boka en demo med en av våra säljare? Hör av dig via formuläret nedan, på e-post eller telefon.

Tveka inte att höra av dig!

Berätta vad du vill ha hjälp med så ser vi till att rätt person svarar på din fråga.

Är du kund och behöver komma i kontakt med vår support?

Klicka här för att komma till Monitor Support

Vill du prata med en säljare?

Våra säljare kan allt om Monitor och hjälper dig gärna att ta första steget mot en enklare vardag och ett mer effektivt företagande.

Morgan Persson

Koncernchef, Global
morgan.persson@monitor.se
Adrian Aptowitzer

Adrian Aptowitzer

VD, Sverige
adrian.aptowitzer@monitor.se

Johan Holmsten

Säljchef, Global
johan.holmsten@monitor.se +46 70 593 29 18

Hossein Mohaddes

Sälj- & Partnerchef, SE
hossein.mohaddes@monitor.se +46 70 799 90 88

Jonas Långberg

Säljare, Hudiksvall
jonas.langberg@monitor.se +46 70 555 33 68

Johan Holm

Säljare, Hudiksvall
johan.holm@monitor.se +46 72 213 43 11

Emil Johansson

Säljare, Ljungby
emil.johansson@monitor.se +46 70 377 70 12

Fredric Sandberg

Säljare, Jönköping
fredric.sandberg@monitor.se +46 70 777 70 21

Erik Persson

Säljare, Borås
erik.persson@monitor.se +46 76 315 33 62

Vårt huvudkontor i Sverige

I Hudiksvall, cirka 30 mil norr om Stockholm, ligger Monitors huvudkontor. Här arbetar drygt 200 personer med bland annat utveckling, försäljning, support och konsultverksamhet.

Besöksadress:
Trädgårdsgatan 7
824 30 Hudiksvall

Postadress:
Box 264
824 26 Hudiksvall

Telefon: +46 650 766 00

Vi har även ett lokalt utvecklingskontor i Gävle. Det hittar du mitt i stan på Hattmakargatan 6A, ett stenkast ifrån järnvägsstationen.

Om oss